Cocoon mumie nature

Spacáková přikrývka Cocoon mumie nature je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
708 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
59 Kč (9%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,49 €
Cena dnes jen:
649 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon mumie nature

Spacáková přikrývka Cocoon mumie nature je velmi lehká zužující se přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Tvar mumie pro minimum hmotnosti. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Kapsa pro vložení polštáře a stahovací kapuce. Dostatečně široká horní část a zúžený prostor pro nohy. Má dvojité prošívání a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle tvaru mumie, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Organická bavlna pochází z indických rodinných farem a její pěstování slouží ke zlepšení sociální situace zemědělců a pěstitelských komunit. Ekologické pěstování bavlny bez použití pesticidů se vyznačuje velkým respektem k životnímu prostředí, přírodními přístupy k ochraně před škůdci a k úrodnosti půdy, kdy jsou používaná jen organická hnojiva. Materiál je vysoce kvalitní, velmi lehký a jemný, ale přesto odolný. Organická bavlna je prodyšná a působí měkce při styku s pokožkou -teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon mumie nature je k dispozici skladem dnes pouze za 649 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Cocoon mumie nature můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon mumie nature dnes a ušetřete 59 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon mumie nature? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon mumie nature

Hmotnost:380 g
Rozměry:241 x 90/56 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon mumie nature

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč