Cocoon Silk Economy natural

Spacáková přikrývka Cocoon Silk Economy natural je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle, která je lehčí a menší než standardní přikrývka z hedvábí. Má obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 285 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
314 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
37,80 €
Cena dnes jen:
971 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Silk Economy natural

Spacáková přikrývka Cocoon Silk Economy natural je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle, která je lehčí a menší než standardní přikrývka z hedvábí. Má obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Boční otevírání se zapínám Velcro® (na suchý zip) a kapsa pro vložení polštáře. Má dvojité prošívání se zesílenými klíny a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle dekového tvaru, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Hedvábí je prodyšné, měkké a poskytuje na dotek velmi příjemný pocit. Dobře reaguje na měnící se teploty, působí chladivě během tropických teplot a hřejivě v chladných podmínkách. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon Silk Economy natural je k dispozici skladem dnes pouze za 971 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si Cocoon Silk Economy natural můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Silk Economy natural dnes a ušetřete 314 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon Silk Economy natural? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Silk Economy natural

Hmotnost:150 g
Rozměry:210 x 88 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Silk Economy natural

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč