Cocoon Tuareg laguna blue

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má dvě rozdílné barvy ve světlém a tmavém provedení na přední a zadní straně přikrývky usnadňující např. použití za tmy.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
841 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
84 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,62 €
Cena dnes jen:
757 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Tuareg laguna blue

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg je velmi lehká a prostorná přikrývka ve formě cestovního spacího pytle. Má dvě rozdílné barvy ve světlém a tmavém provedení na přední a zadní straně přikrývky usnadňující např. použití za tmy. Obdélníkový tvar a dostatečný prostor pro nohy. Určeno pro použití v teplých dnech a v oblastech s teplým klimatem. Boční otevírání se zapínám Velcro® (na suchý zip). Kapsa pro vložení polštáře. Má dvojité prošívání se zesílenými klíny a nylonový kompresní vak. Použitelné také jako hygienická vložka do spacího pytle dekového tvaru, udržující spací pytel v čistotě a prodlužující jeho životnost.

Ideální do hotelů, hostelů, horských chat, do letadel, vlaků, na loď nebo na jachtu. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Egyptská bavlna je velmi lehký a odolný materiál s dlouhým vláknem, který je spředený do jemné příze. Výrobky z egyptské bavlny jsou podstatně lehčí a kompaktnější než z běžné bavlny. Cenově dostupný a zároveň vysoce kvalitní produkt. Teplota určuje přidanou hodnotu k teplotnímu komfortu spacího pytle, teplota se může lišit o 2°C v obou směrech. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu.

Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg laguna blue je k dispozici skladem dnes pouze za 757 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Cocoon Tuareg laguna blue můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Tuareg laguna blue dnes a ušetřete 84 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Spacáková přikrývka Cocoon Tuareg laguna blue? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Tuareg laguna blue

Hmotnost:260 g
Rozměry:220 x 90 cm
Dotaz k produktu:

Cocoon Tuareg laguna blue

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč