Tempish Allegro

Longboard Tempish Allegro je vynikající longboard z kategorie "UNIVERZAL". Tvar desky nijak neomezuje její náklon, nedojde tedy nikdy do kontaktu s kolečky.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 960 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
946 Kč (32%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
78,40 €
Cena dnes jen:
2 014 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish Allegro
Longboard Tempish Allegro je vynikající longboard z kategorie "UNIVERZAL". Tvar desky nijak neomezuje její náklon, nedojde tedy nikdy do kontaktu s kolečky. Deska o rozměru 39" se blíží ke spodní hranici, kdy se ještě mluví o longboardech a proto umožní provádění všech prvků a funkcí longboardů. Můžete se na něm brouzdat městem, klidně ho vytáhněte i na nějaký kopec - díky měkčím kolečkům 80A bude výborně sedět a ovládání bude pro Vás hračkou. Tvar desky a její naladění umožňuje také slidovat. Pružnost desky je 4,5.

Longboard ALLEGRO je nejen díky svému názvu, ale hlavně díky svým vlastnostem, určen pro středně pokročilé jezdce. Začátečník se s ním však velmi rychle sžije a rychle jej posune dál. Zkušený jezdec využije všech jeho paramentrů na 100% a bude taky nadšen. Stupeň únosnosti sportovního zatížení: 4.

Longboard Tempish Allegro je k dispozici skladem dnes pouze za 2 014 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si Tempish Allegro můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish Allegro dnes a ušetřete 946 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Longboard Tempish Allegro? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish Allegro

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč