Sport Arsenal 204

Přední nosič Sport Arsenal 204 je z řady expediční a náročné cykloturistiky, určený pro několikadenní až několikatýdenní cesty. Pomáhá ke správnému rozložení těžiště nákladu. Vyroben ze spec. hliníkové slitiny (AW-6061).

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
685 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
26,44 €
Cena dnes jen:
685 Kč

Přední nosič Sport Arsenal 204 je z řady expediční a náročné cykloturistiky, určený pro několikadenní až několikatýdenní cesty. Pomáhá ke správnému rozložení těžiště nákladu. Vyroben ze spec. hliníkové slitiny (AW-6061). Nízká hmotnost při zachování vysoké nosnosti a tuhost. Dále výborná odolnost proti korozi. Boční tuhost je zvýšena masivními spojnicemi z hliníkových trubek. Součástí je bezpečnostní popruh, který dokonale zajistí brašnu na nosiči a zaručí jízdu bez rozkmitání. Nosič je uzpůsoben na pevné i odpružené vidlice trekových, crossových a horských kol. Pomocí setů jednotlivých komponentů lze doladit polohu na kole a optimalizovat těžiště nákladu. Nosič je konstruován výhradně pro boční brašny Sport Arsenal! Hmotnost nosiče je 1 100 gramů a nosnost 10 kg při rovnoměrně rozloženém nákladu.

Přední nosič Sport Arsenal 204 je k dispozici skladem dnes pouze za 685 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.9.2019, nebo si Sport Arsenal 204 můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Sport Arsenal 204 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Přední nosič Sport Arsenal 204? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Sport Arsenal 204

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč