Nutrend

Logo výrobce: Nutrend

Společnost NUTREND je českým výrobcem sportovních doplňků výživy a potravin pro aktivní životní styl. Oblast sportovní výživy zaujímá v sortimentu firma Nutrend významný podíl. Velký důraz je kladen na vysoce účinné a přitom zcela legální složení všech produktů.

Každý produkt společnosti Nutrend je notifikován a nahlášeny Ministerstvu zdravotnictví ČR. Kvalitu produktů a systém vývoje a výroby ocenil také Antidopingový výbor ČR. Účinnost a funkčnost produktů je kladně hodnocena sportovci. Mezi nejvýznamnější partnerství společnosti Nutrend patří spolupráce s Českým olympijským výborem, Slovenským olympijským výborem a Českým paralympijským výborem.

Právě šířka spektra produktů, nesmlouvavý důraz na kvalitu a aktivní postoj v boji proti dopingu jsou základem úspěchu společnosti Nutrend.

Nutrend patří mezi nejvýznamnější evropské producenty doplňků výživy pro sport a aktivní životní styl. Svou produkci Nutrend dodává nejen do vybraných obchodních řetězců, ale také do fitness center, obchodů se zdravou výživou, cyklistických prodejen, lékáren a čerpacích stanic. Produkty jsou rovněž exportovány do 30 zemí nejen Evropské unie.

Výrobky značky Nutrend jsou zastoupeny v následujících kategoriích:
Stránkování: 1 2 3
Stránkování: 1 2 3


0 ks zboží: 0 Kč