Acron Massquitoes Herbal

Aromatická esence proti hmyzu Acron Massquitoes Herbal je 100% přírodní koncentrovaný přípravek ideální na sezónu komárů a jiného nepříjemného hmyzu. Dokáže snadno a dlouhodobě odpudit nepříjemný hmyz či komáry z trávníků, zahrad, teras či dětských hřišť.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
555 Kč
Ušetříte:
126 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
16,84 €
Cena dnes jen:
429 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Acron Massquitoes Herbal

Aromatická esence proti hmyzu Acron Massquitoes Herbal je 100% přírodní koncentrovaný přípravek ideální na sezónu komárů a jiného nepříjemného hmyzu. Dokáže snadno a dlouhodobě odpudit nepříjemný hmyz či komáry z trávníků, zahrad, teras či dětských hřišť. Přípravek je vyrobený z aromatických esenciálních olejů a rostlinných extraktů, nehubí, ale zamezuje přístupu nepříjemného hmyzu. Aplikuje se postřikem na vybrané plochy, stejně jako na záclony, závěsy nebo neimpregnované moskytiéry či stany. Výrobek je eco-friendly, bilogicky rozložitelný, bezpečný pro lidi i zvířata. Přípravek má pesticidní efekt přírodního původu, takže jej lze použít k tlumení působení rostlinných a živočišných škůdců. Pouhý 1 ml na 1 litr vody postačí na čtyřdenní ochranu malé plochy, 10 ml na 10 litrů vody na ochranu větší plochy. Obsahuje esenciální oleje pelargónie, oregana, tymiánu, šalvěje a 38% cedru.

Aromatická esence proti hmyzu Acron Massquitoes Herbal je k dispozici skladem dnes pouze za 429 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Acron Massquitoes Herbal můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Acron Massquitoes Herbal dnes a ušetřete 126 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Aromatická esence proti hmyzu Acron Massquitoes Herbal? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Acron Massquitoes Herbal

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč