Cocoon Insect Shield Sheet S Elephant grey

Povlak proti hmyzu Cocoon Insect Shield Sheet S je impregnovaný povlak přes matraci pro jednoho s technologií Insect Shield®. Povlak jednoduše navléknete na matraci, kde vás ve spánku ochrání před komáry, blechami, štěnicemi a dalšími cizopasníky, kteří by se mohli objevit v hostelích a jiných ubytovacích zařízeních.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 250 Kč
Ušetříte:
192 Kč (16%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
41,44 €
Cena dnes jen:
1 058 Kč
Logo výrobce: Cocoon
Autorizovaný prodejce produktu Cocoon Insect Shield Sheet S
Váš výběr: Elephant grey
Varianty produktu: (2)

Povlak proti hmyzu Cocoon Insect Shield Sheet S je impregnovaný povlak přes matraci pro jednoho s technologií Insect Shield®. Povlak jednoduše navléknete na matraci, kde vás ve spánku ochrání před komáry, blechami, štěnicemi a dalšími cizopasníky, kteří by se mohli objevit v hostelích a jiných ubytovacích zařízeních. Stahovací šňůrka je pro bezpečnější upevnění k matraci. Uloženo v pouzdru se stahovací šňůrkou a poutkem. Každý z použitých materiálů je díky svým vlastnostem přizpůsobený rozdílným klimatickým podmínkám a teplotě. Egyptská bavlna je velmi lehký a odolný materiál s dlouhým vláknem, který je spředený do jemné příze. Výrobky z egyptské bavlny jsou podstatně lehčí a kompaktnější než z běžné bavlny-cenově dostupný a zároveň vysoce kvalitní produkt. Testováno laboratoří REILAB (Reservoirs Environmental, Inc.) v Coloradu, poskytující analytické služby v oblasti průmyslové hygieny, životního prostředí a potravinářského průmyslu Insect Shield®. Revoluční technologie Insect Shield® odpuzující obtížný hmyz a snižující riziko napadení. Technologii lze aplikovat na spacákové přikrývky, deky, obaly, cestovní noční úbory, sarongy a sítě proti hmyzu a poskytuje dlouhodobou, efektivní a pohodlnou ochranu proti hmyzu. Přípravek proti hmyzu je vázaný na tkaninu, je v blízkosti lidské pokožky, ale ne přímo na ní přípravek je neviditelný, bez zápachu a nemění vlastnosti látky, do které je aplikován. Chrání před komáry, klíšťaty, mravenci, mouchami, blechami, muchničkami a jinými druhy hmyzu, z nichž mnohé mohou být přenašeči nebezpečných onemocnění, jako je malárie nebo lymeská borelióza. Přípravek je účinný i po 70 vyprání. Účinek se nesnižuje po dobu 6 měsíců neustálého vystavení slunci či dešti. Přípravek je registrovaný u amerického úřadu EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí ) a nejsou stanovena žádná omezení pro používání. Technologie Insect Shield® je určena pro celou rodinu.

Povlak proti hmyzu Cocoon Insect Shield Sheet S Elephant grey je k dispozici skladem dnes pouze za 1 058 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Cocoon Insect Shield Sheet S můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Cocoon Insect Shield Sheet S dnes a ušetřete 192 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Povlak proti hmyzu Cocoon Insect Shield Sheet S Elephant grey? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Cocoon Insect Shield Sheet S Elephant grey

Rozměr:200 x 100 cm
Materiál:egyptská bavlna
Dotaz k produktu:

Cocoon Insect Shield Sheet S Elephant grey

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč