Leader Fox Lucas 2017-1 19"

celkem 5 obrázků

Elektrokolo Leader Fox Lucas je novinka na sezónu 2017. Trekinkové elektrokolo LUCAS s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou vidlicí a 28" koly.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
39 900 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
1 561,03 €
Cena dnes jen:
39 900 Kč
Logo výrobce: Leader Fox
Autorizovaný prodejce produktu Leader Fox Lucas 2017-1
Váš výběr: 19"
Varianty produktu: (2)
Velikost rámu

Elektrokolo Leader Fox Lucas je novinka na sezónu 2017. Trekinkové elektrokolo LUCAS s hliníkovým rámem, elegantním designem, odpruženou vidlicí a 28" koly. Elektrokolo je vybaveno rámovou baterií s výkonnými články PANASONIC s kapacitou 14Ah a středovým motorem BAFANG MAX DRIVE s nominálním výkonem 250W a max.výkonem 350W (EU NORMA EPAC EN15194). Inteligentní BMS systém (battery managment system) v baterii umožňuje sledovat její historii a funkčnost jednotlivých článků.

Středový pohon BAFANG MAX DRIVE je černým koněm na poli středových pohonů. Pyšní se především velmi vysokým točivým momentem motoru, který může dosáhnout až do výše 80 Nm. Motor je přitom velmi tichý a vysoce účinný. Díky příznivé ceně a modernímu designu použitých komponentů je tak velice zajímavou alternativou k zavedeným značkovým pohonům. Systém se ovládá pomocí LCD displeje a tlačítkového ovladače umístěných na řídítkách.

Přehledný barevný LCD displej zobrazuje funkce:
  • volbu 5 režimů asistence
  • funkci WALK (rychlost chůze – využití např: při vedení kola do prudkého kopce )
  • zobrazení aktuální, maximální a průměrné rychlosti
  • ujeté kilometry jedna jízda/celkový počet
  • vypnutí/ zapnutí osvětlení, podsvícení displeje
  • ukazatel stavu nabití baterie
Dojezd na plně nabitou baterii:
  • průměrný až 70km
  • maximální až 110km
Dojezd elektrokola závisí na různých faktorech: hmotnost jezdce a nákladu, fyzická kondice jezdce, styl a povaha jízdy, technický stav kola, teplota, směr a síla větru, výškový profil trasy a povaha terénu (hrubý povrch, kopcovitý terén, časté rozjíždění atd. snižují dojezd).

Upozornění:
Při nesprávném řazení (používání „těžkých“ převodů při výjezdech) může docházet v extrémních podmínkách k přehřívání řídící jednotky. Elektrokola Leader Fox nejsou určená pro tažení přívěsných vozíků. Snižuje se tím dojezd elektrokola.

Příslušenství:
Nabíječka a akumulátor je součástí balení.

Elektrokolo Leader Fox Lucas 2017-1 19" je k dispozici skladem dnes pouze za 39 900 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Leader Fox Lucas 2017-1 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Leader Fox Lucas 2017-1 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Elektrokolo Leader Fox Lucas 2017-1 19"? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Leader Fox Lucas 2017-1 19"

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč