Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red 7,5 UK - 42 EUR

celkem 9 obrázků

Pánská florbalová obuv Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red je z druhé generace oblíbených sálových bot Race R9 Mid přináší do sezóny 2014/2015 několik drobných ale důležitých vylepšení. Boty navazují na loňský populární model Race R1 Mid.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
POZÍTŘÍ
Značka:
Běžná cena:
2 999 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 969 Kč
116,74 €
Cena dnes:
2 999 Kč
Logo výrobce: Salming
Autorizovaný prodejce produktu Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red
Váš výběr: 7,5 UK - 42 EUR
Varianty produktu: (1)

Pánská florbalová obuv Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red je z druhé generace oblíbených sálových bot Race R9 Mid přináší do sezóny 2014/2015 několik drobných ale důležitých vylepšení. Boty navazují na loňský populární model Race R1 Mid. Svršek boty je vyroben z odolného odlehčeného polyesteru, který je obklopen kostrou Exo Skeleton, která efektivně pomáhá udržet nohu ve správné pozici při náročných pohybech do stran. Díky této unikátní konstrukci svršku jsou boty velmi pohodlné. Pocit pohodlí budete mít doslova od prvního nazutí bez potřeby si na boty zvykat. Špička boty je vybavena odolnou polyesterovou vrstvou materiálu, která přechází do konstrukce Exo Skeleton.

Díky tomu jsou boty ještě odolnější. Ve srovnání s jinými sálovými botami jsou boty Race navrženy s nižším sklonem mezi patou a špičkou a vyšší reaktivní vrstvou v přední části podrážky. Díky tomu mají skvělé odrazové vlastnosti a jejich používání je nejen extrémně pohodlné, ale i zábavné.Na botě je použit systém T. G. S. 62/75°, kdy vzdálenost od paty k bříšku chodidla (62% podrážky) byla navržena s ohledem na maximální stabilitu a tlumení dopadů. Tato plocha je zakončena tzv. baletní čárou, která tuto stabilizační část ukončuje pod úhlem 75%. Zbylých 38% podrážky směrem ke špičce, díky použitým materiálům, naopak podporuje odrazovou fázi a rychlé změny směru.Rychlé zastavení pohybu chodidla do strany může mít za následek podvrtnutí kotníku. Jednotka LMS+ je navržena s 5% náklonem tak, aby riziko tohoto zranění co nejvíce snižovala.Všechny tyto vynikající technologie spojuje nově vyvinutý gumový mateirál XR110, který je použit na podrážce bot. Díky této sloučenině mají boty Salming Race o 25% lepší přilnavost k povrchu a umožňuje tak využít všech vlastností bot na maximum.Model R9 Mid má ve srovnání s modelem R1 mírně zvýšený svršek (cca 0,5 cm) v oblasti paty a kotníku. Díky tomu jsou boty stabilnější a více chrání kotník.HMOTNOST: Přibližně 311g (ve velikosti Euro 42)DROP: 9 mm

Pánská florbalová obuv Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red 7,5 UK - 42 EUR je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 2 999 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pánská florbalová obuv Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red 7,5 UK - 42 EUR? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red 7,5 UK - 42 EUR

Hmotnost:Přibližně 311g (ve velikosti Euro 42)
Dotaz k produktu:

Salming Race R9 MID 2.0 Black/Red 7,5 UK - 42 EUR

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč