Pánské inline brusle

V rámci sekce pánské fitness inline brusle obchodu sportilo.cz máte možnost vybírat fitness inline brusle pro muže značek Botas, K2, Powerslide a Tempish. Více výrobců poskytuje možnost vybrat si ideální model pánské inline brusle a zvolit kolečkové brusle bez ohledu na to, jestli jste začátečník nebo pokročilý bruslař. Fitness in-line brusle pro pány svým vzhledem a především svou konstrukcí odpovídají pánské postavě; jsou pevnější, konstrukce brusle je dimenzovaná na větší hmotnost a vyšší postavu. Kolečka na brusle jsou zpravidla tvrdší – tento parametr si můžete sami upravit s pomocí našeho obchodu – sekce inline kolečka. V přehledném menu naleznete také spoustu dalšího vybavení pro provozování tohoto populárního sportu jako například helmy, chrániče, ložiska a mnohé další.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Pánské inline brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč