Tempish CRONOS 38 / ČernáDárek zdarma

Kolečkové brusle Tempish CRONOS jsou speciální street brusle určeny pro jízdu ve městě, po asfaltových a betonových plochách. Brusle je svou konstrukcí a vybavením především určena pro absolutně univerzální použití např. na freestyle, street, pro fitness kondiční bruslení.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
3 000 Kč
Ušetříte:
966 Kč (33%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
79,58 €
Cena dnes jen:
2 034 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish CRONOS
Váš výběr: 38 / Černá
Varianty produktu: (16)
Velikost
Barva
Dnes v sobotu 18. 11. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

Kolečkové brusle Tempish CRONOS jsou speciální street brusle určeny pro jízdu ve městě, po asfaltových a betonových plochách. Brusle je svou konstrukcí a vybavením především určena pro absolutně univerzální použití např. na freestyle, street, pro fitness kondiční bruslení. Pro začínající, pokročilé a zkušené bruslaře. Skelet a podvozek jsou vyvinuty tak, aby snesly vysokou zátěž při provádění všech standardních freestylových prvků nebo při jízdě přes standardní městské překážky, jako jsou chodníky. Skelet je vyroben z PE, dvoudílný s odvětráním ve spodní části skeletu i podešvi. V horní části má skelet samosvornou přezku s pružinou + nártový pásek s dvojtým překrytím a mikropřezkou.

Pod patou je umístěn tlumič nárazů pro komfortnější jízdu. Na nejvíce zatěžovaném místě po boku brusle je vyměnitelný chránič, který je připevněn dvěma šroubky. Podvozek je vyroben tlakovým litím z jednoho kusu, osy koleček jsou v jedné rovině. Duté osky pro snížení hmotnosti brusle. Podvozek je možné nastavit v podélném i příčném směru. Bez brzdy.

Specifikace:

  • Montážní rozměry podvozku: M – 148 až 175mm, L – 152 až 180mm
  • Velikost podvozku (rozteč koleček): M – 230mm, L – 243mm
  • Velikosti koleček: vel.: 38-39; 4*76mm
  • Freestyle SHR PU casting 85A
  • 80mm Freestyle SHR PU casting 85A
  • Stupeň únosnosti sportovního zatížení 3,5.

Kolečkové brusle Tempish CRONOS 38 / Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 2 034 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Tempish CRONOS můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish CRONOS dnes a ušetřete 966 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu kolečkové brusle Tempish CRONOS 38 / Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Tempish CRONOS 38 / Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč