Morakniv 711

Pracovní dýka Morakniv 711 je švédská pracovní dýka vyvinutá ve spolupráci s odborníky v náročných stavebních a průmyslových odvětvích. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
307 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
28 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
10,92 €
Cena dnes jen:
279 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv 711

Pracovní dýka Morakniv 711 je švédská pracovní dýka vyvinutá ve spolupráci s odborníky v náročných stavebních a průmyslových odvětvích. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z uhlíkové oceli, která déle drží ostrost a je kalená na HRC 58-60. Rukojeť je jemně vzorovaná a potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, která zabraňuje skluzu. Záštita maximálně zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Nůž Morakniv 711 má plastové pouzdro černé barvy. Opora pro palec je pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.

Pracovní dýka Morakniv 711 je k dispozici skladem dnes pouze za 279 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Morakniv 711 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv 711 dnes a ušetřete 28 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv 711? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv 711

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč