Morakniv 748 MG

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je delší švédská dýka vyvinutá ve spolupráci se profesionály z odvětví provozovaných ve venkovním prostředí. Největší využití má jako pracovní dýka, jejíž tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 027 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
283 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,11 €
Cena dnes jen:
744 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv 748 MG

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je delší švédská dýka vyvinutá ve spolupráci se profesionály z odvětví provozovaných ve venkovním prostředí. Největší využití má jako pracovní dýka, jejíž tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 56-58. Ostří je odolnější proti opotřebení. Vzorovaná tvarovaná rukojeť je z odolného plastu, potažená vrstvou měkké přilnavé pryže, která je odolná proti skluzu. Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Morakniv 748 MG má zelené plastové pouzdro, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok a kožený úchyt na opasek.

Pracovní dýka Morakniv 748 MG je k dispozici skladem dnes pouze za 744 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Morakniv 748 MG můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv 748 MG dnes a ušetřete 283 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv 748 MG? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv 748 MG

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč