Morakniv Pro Flex

Pracovní dýka Morakniv Pro Flex je velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality. Vroubkovaná čepel je navržena pro řezání lan, provazů apod. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
448 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
110 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,16 €
Cena dnes jen:
338 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Pro Flex

Pracovní dýka Morakniv Pro Flex je velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality. Vroubkovaná čepel je navržena pro řezání lan, provazů apod. Čepel je vyrobena z nerezové oceli sandvik 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 57-58. Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostrá po dlouhou dobu. Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z kombinace odolného plastu a měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Plastové pouzdro tmavošedé barvy. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. Má plastový klip na opasek.

Pracovní dýka Morakniv Pro Flex je k dispozici skladem dnes pouze za 338 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.10.2017, nebo si Morakniv Pro Flex můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Pro Flex dnes a ušetřete 110 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv Pro Flex? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Pro Flex

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč