Morakniv Safe

Pracovní dýka Morakniv Safe je velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
250 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
61 Kč (25%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
7,34 €
Cena dnes jen:
189 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Safe

Pracovní dýka Morakniv Safe je velmi ostrá švédská pracovní dýka nejvyšší kvality. Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože. Čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli C100, která déle drží ostrost a je kalená na HRC 58-60. Špička nože je zaoblená. Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z kombinace odolného plastu a měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita v zelené barvě zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Plastové pouzdro černé barvy. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. Má plastový klip na opasek.

Pracovní dýka Morakniv Safe je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 189 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 19.10.2017, nebo si Morakniv Safe můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Morakniv Safe dnes a ušetřete 61 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pracovní dýka Morakniv Safe? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Safe

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč