Morakniv Tactical

Dýka Morakniv Tactical je nejnovější model taktické švédské dýky Morakniv určený spojený nejen s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 754 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
553 Kč (21%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
86,11 €
Cena dnes jen:
2 201 Kč
Logo výrobce: MORAKNIV
Autorizovaný prodejce produktu Morakniv Tactical

Dýka Morakniv Tactical je nejnovější model taktické švédské dýky Morakniv určený spojený nejen s uměním přežití v divočině a jejímu porozumění, ale i s pohodlným pobytem v přírodě. Nůž je optimálně adaptovaný na procvičování dovedností při přežití, jako je rozdělání ohně, stopování, lov a rybolov nebo vybudování přístřeší, ale velké uplatnění nalezne i jako pracovní dýka. Ostří je potažené černou vrstvou, která chrání proti korozi a je silná 20μm. Nůž je méně robustní než model Bushcraft, ale tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.

Čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli C100, která déle drží ostrost a je kalená na HRC 58-60. Horní část čepele lze použít jako ocílku pro magnéziový podpalovač na rozdělání ohně, hrana čepele je speciálně pro tento účel uzpůsobena. Tvarovaná rukojeť s prolisem je vyrobená z odolného plastu černé barvy. Rukojeť je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu. Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů. Plastové pouzdro černé barvy a pouzdro z odolného nylonu umožňuje uchycení pomocí MOLLE systému. Opora pro palec pro snadnější vytažení nože. Plastové pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok. MOLLE systém - zkratka pro Modular Lightweight Load-carrying Equipment (modulární lehké nosné zařízení), využívané ozbrojenými složkami NATO, zejména v britské armádě a armádě Spojených států. MOLLE využívá řadu popruhů, které umožňují připojení kompatibilního vybavení a příslušenství.

Dýka Morakniv Tactical je k dispozici skladem dnes pouze za 2 201 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Morakniv Tactical můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Morakniv Tactical dnes a ušetřete 553 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dýka Morakniv Tactical? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Morakniv Tactical

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč