inSPORTline AB Rider

celkem 8 obrázků

Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider je ideální pro zpevnění celého těla a zvýšení či udržení kondice. Stabilní a pevný rám snese zátěž až 100 kg. Konstrukce je kompaktní a má nízkou hmotnost, díky čemuž se dá posilovač snadno přemístit či uklidit v době nepoužívání.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 890 Kč
Ušetříte:
200 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
66,20 €
Cena dnes jen:
1 690 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline AB Rider

Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider je ideální pro zpevnění celého těla a zvýšení či udržení kondice. Stabilní a pevný rám snese zátěž až 100 kg. Konstrukce je kompaktní a má nízkou hmotnost, díky čemuž se dá posilovač snadno přemístit či uklidit v době nepoužívání. Posilovač je zaměřen především na břišní svalstvo, ramena a nohy, ale posílíte na něm i záda, paže a hrudník. Pohodlí při cvičení zajišťuje polstrované sedlo potažené syntetickou kůží a madla z měkké EVA pěny. K dispozici jsou dva typy nášlapů - jeden s pedály a jeden bez pedálů. Ty poskytují lehce odlišný pohyb nebo mohou sloužit jako regulátor pro různě vysoké sportovce. Posilovač AB Rider disponuje i jednoduchým počítačem, který zaznamenává a zobrazuje informace jako čas, počet opakování, spálené kalorie a počet opakování za minutu. Lze nastavit i funkci Scan, která samovolně cykluje mezi těmito údaji a zobrazuje jeden po druhém. Ovládání je velmi jednoduché, probíhá pomocí jednoho tlačítka. Díky těmto vlastnostem je posilovač celého těla inSPORTline AB Rider vhodný cvičební prostředek do každé domácnosti. Technický popis: efektivní posilovač celého těla stabílní konstrukce kompaktní rozměry a nízká hmotnost ideální na zpevnění svalů a zvýšení kondice zaměření především na břicho, ramena a nohy. Vhodné pro domácí použití.

Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider je k dispozici skladem dnes pouze za 1 690 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 27.11.2017, nebo si inSPORTline AB Rider můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline AB Rider dnes a ušetřete 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Posilovač celého těla inSPORTline AB Rider? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

inSPORTline AB Rider

Nosnost:100 kg
Hmotnost:9,5 kg
Rozměry:v128 cm x š42 cm x d91 cm
Maximální výška cvičence:190 cm
Dotaz k produktu:

inSPORTline AB Rider

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Posilovací věže
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč