inSPORTline Body-Solid Pec Dec

Posilovač prsních svalů inSPORTline Body-Solid Pec Dec. Dvě horní ramena s proměnlivým nastavením umožňují dokonalé přizpůsobení stroje a jedinečné navržení páky dokonale vytvarují prsní svaly.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
13 990 Kč
Ušetříte:
2 000 Kč (15%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
470,75 €
Cena dnes jen:
11 990 Kč
Logo výrobce: inSPORTline
Autorizovaný prodejce produktu inSPORTline Body-Solid Pec Dec

Posilovač prsních svalů inSPORTline Body-Solid Pec Dec. Dvě horní ramena s proměnlivým nastavením umožňují dokonalé přizpůsobení stroje a jedinečné navržení páky dokonale vytvarují prsní svaly. Body-Solid GPM65 s velmi hustou DuraFirm vycpávkou Vám poskytne maximální pohodlí při posilování Vašich svalů. Stroj je doporučován pro všechny typy posiloven.

Technický popis: kvalitní DuraFirm vycpávka jedinečně navržené páky dokonale vytvarují prsní svaly trny na kotouče 25 mm - lze dokoupit adaptéry na kotouče 50 mm rozměry: V162,5 x D80 x Š70cm kategorie S - doporučujeme pro všechny typy posiloven Dodává se bez závaží. Montáž stroje: k této věži je možné objednat odbornou montáž našimi servisními techniky. Objednání montáže lze snadno provést označením položky montáž v kartě příslušenství umístěné nad popisem produktu.

Posilovač prsních svalů inSPORTline Body-Solid Pec Dec je k dispozici skladem dnes pouze za 11 990 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si inSPORTline Body-Solid Pec Dec můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte inSPORTline Body-Solid Pec Dec dnes a ušetřete 2 000 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Posilovač prsních svalů inSPORTline Body-Solid Pec Dec? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

inSPORTline Body-Solid Pec Dec

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Posilovací věže
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč