Campingaz Instablue Standard 2.5L

Sanitární prostředek nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
329 Kč
Ušetříte:
33 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,48 €
Cena dnes jen:
296 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz Instablue Standard 2.5L

Sanitární prostředek Campingaz je nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž.

Příslušenství pro chemické toalety Campingaz Instablue Standard 2.5L je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 296 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.5.2019, nebo si Campingaz Instablue Standard 2.5L můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Campingaz Instablue Standard 2.5L dnes a ušetřete 33 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Příslušenství pro chemické toalety Campingaz Instablue Standard 2.5L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Campingaz Instablue Standard 2.5L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč