Campingaz Instablue Standard 2.5L

Sanitární prostředek nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
369 Kč
Ušetříte:
73 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,56 €
Cena dnes jen:
296 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz Instablue Standard 2.5L

Sanitární prostředek Campingaz je nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž.

Příslušenství pro chemické toalety Campingaz Instablue Standard 2.5L dnes za pouhých 296 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Campingaz Instablue Standard 2.5L objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 29.1.2019. Nákupem dnes ušetříte 73 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Příslušenství pro chemické toalety Campingaz Instablue Standard 2.5L? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Campingaz Instablue Standard 2.5L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč