Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
329 Kč
Ušetříte:
33 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,58 €
Cena dnes jen:
296 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz InstaBlue Standart 2.5L
Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standard 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž.

Dávkování:
Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue na každý 1 litr odpadu. Tj.počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 20 plných víček koncentrátu nebo 200 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml). Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L je k dispozici skladem dnes pouze za 296 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Campingaz InstaBlue Standart 2.5L můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Campingaz InstaBlue Standart 2.5L dnes a ušetřete 33 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Objem:2,5 l
Dotaz k produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč