Rotopedy

V této sekci naleznete zboží z kategorie rotopedů. Nabídka je složena z řady kvalitních a prestižních značek, které mají dlouholetou mezinárodní působnost. Hlavní rozdíl mezi jednotlivými typy rotopedů je v použitém odporovém systému. Používají se především dva - magnetický, nebo elektromagnetický. Magnetický brzdný systém se používá u levnějších rotopedů, kde si uživatel zátěž reguluje mechanickým aretačním systémem. Elektromagnetický je výsadou dražších rotopedů. Vyznačuje se tím, že si uživatel nastavuje zátěž elektronicky, prostřednictvím řídícího počítače. Výhodou elektromagnetického brzdného systému je, že si uživatel může zvolit řadu předdefinovaných zátěžových programů.

Výhody

Pravidelný trénink pozitivně podporuje krevní tlak, posiluje srdce, zlepšuje kondici, zvyšuje vitální kapacitu plic a velmi účinně podporuje spalování tuků. Pomáhá posilovat všechny zapojené svalové partie a je tak vhodný nejen pro udržování kondice, ale také při rekonvalescenci po úrazech, srdečních příhodách, nebo kloubních potížích.

Právě u nás si můžete objednat rotopedy mezinárodních značek, které disponují mnoho přednostmi. Například vestavěný generátor, díky kterému jsou schopny plně pokrýt energii na svůj provoz. Dále lze využít skládací rotopedy, které lze snadno přemisťovat, magnetické rotopedy, kdy se elektřina na chod rotopedu generuje sama během jízdy. Tento způsob využití je velmi ekologický.

Stránkování: 1 2
Stránkování: 1 2

Na SportCentralu najdete fitness centra v celé ČR, kde si své vybavení užijete.

Rotopedy - značky
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Rotopedy a trenažéry
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč