Muskulvit Mass UP 3600 Whey 1000 g / Kokos

Muskulvit MASS UP 3600 WHEY je energetický sacharidový koncentrát s obsahem 73% sacharidů, 12% bílkovin a 1,5% tuku. Bílkoviny jsou zastoupeny kvalitní syrovátkovou bílkovinu WPC s vysokou biologickou hodnotou a využitelnosti v organismu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
845 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
656 Kč (78%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
7,40 €
Cena dnes jen:
189 Kč
Logo výrobce: Muskulvit
Autorizovaný prodejce produktu Muskulvit Mass UP 3600 Whey
Váš výběr: 1000 g / Kokos
Varianty produktu: (1)
Hmotnost
Příchuť

Vynikající kombinace složení s vyváženým spektrem aminokyselin, minerálních látek a vitamínů zajišťuje maximální využití při sportu nebo jiné náročné fyzické aktivitě.

Využívá se v objemových období pro podporu tvorby nové svalové hmoty. Je mimořádně vhodný především v silových sportech a to ve fázích velkého objemu tréninku a pro sportovce specializované na silově-vytrvalostní sportovní disciplíny. Základem je vysoce kvalitní syrovátkový protein. Syrovátkový protein má nejvyšší biologickou hodnotu a využitelnost v organismu a jeho zpracování má minimální energetické nároky. Sacharidy jsou zde zastoupeny v optimalizovaném poměru a v přípravku mají funkci zajistit zásobu energie pro fyzický výkon i pro regeneraci po něm.Základní formou použitých sacharidů jsou jednoduché monosacharidy typu dextróza a fruktóza, které nezatěžují organismus při jejich vstřebávání. Druhou část sacharidů tvoří laktóza obsažená v syrovátce.

MASS UP 3600 WHEY způsobuje při pravidelném užívání efektivnější využití proteinů při jejich zabudování do svalové hmoty. Slouží jako okamžitý zdroj energie před tréninkem nebo po tréninku nebo jiném náročném fyzickém výkonu. Vysoká biologická hodnota v MASS UPu obsažených bílkovin zajišťuje dobrý převod do vlastních tělních bílkovin. MASS UP obsahuje základní složku, tj. sacharidy, ve formě enzymaticky štěpených škrobů v kombinaci s vyváženým množstvím bílkovin, minerálních látek a vitamínů.

Doporučené dávkování: Dávkujte nejlépe do 20 minut po skončení fyzické aktivity. U osob s problémem nabírání váhy kdykoliv během dne, kdy je běžné jídlo nedostupné cca 50g( 2 odměrky) rozmíchat do 0,2 l – 0,25l vody, vynikající v kombinaci se sojovým mlékem SOJMIL nebo SOJMIL KOKTEJL, který dodá koktejlu mléčnou chuť, aniž by zatížil organismus a je lehce stravitelný.

Doplněk výživy gainer Muskulvit Mass UP 3600 Whey 1000 g / Kokos je k dispozici na externím skladu pouze za 189 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Muskulvit Mass UP 3600 Whey můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Muskulvit Mass UP 3600 Whey dnes a ušetřete 656 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk výživy gainer Muskulvit Mass UP 3600 Whey 1000 g / Kokos? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Muskulvit Mass UP 3600 Whey 1000 g / Kokos

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Výživa a nápoje
Telefon: 570 570 181


0 ks zboží: 0 Kč