Sálová obuv, sálovky

Sálová obuv se využívá ke sportům provozovaných v tělocvičnách nebo vnitřních prostorách a jejich hlavním specifikem je prostiskluzová podrážka, která zajišťuje stabilitu na speciálním povrchu. Dále je anatomicky tvarovaná tak, aby odpovídala parametrům daného sportu. Zde naleznete sálovou obuv unisex, pro ženy, muže i děti v různých provedeních a velikostech. Sálovky značky Botas pro nohejbal i jiné halové sporty, ale také cvičební obuv pro gymnastiku a balet má podrážku vyrobenou z kvalitní pryže, která umožňuje perfektní stabilitu ve všech směrech. Další značkou je Salming, speciální obuv pro florbalové hráče, kterou lze využít také pro squash nebo házenou. Sálovou obuv si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Stránkování: 1 2
Stránkování: 1 2

Jak si vybrat sportovní obuv?

Na každou pohybovou aktivitu je vhodný jiný typ obuvi, který nohy ochraňuje před zraněními a poskytuje jim dostatečné pohodlí při námaze, kterou vyvíjejí. Jak si však vybrat boty, které by vám nejvíce vyhovovaly?

Materiál sportovní obuvi
Při výběru sportovních bot byste měli přihlížet i na materiál. Pokud máte na výběr mezi více modely s minimálním rozdílem v ceně, vyberte si koženou botu, případně jiný přírodní materiál. Kůže je přizpůsobivější, trvanlivější a pohodlnější.

Životnost sportovní obuvi
Životnost sportovní obuvi je velmi individuální. Jsou běžci, kteří běhají dvakrát do týdne, a takoví, kteří běhají dvakrát za den. Životnost boty se proto nedá měřit časem, ale tím, jak je namáhána a používána. Jakmile vám však začnou nohy v botě trošku "běhat", znamená to, že vám buď padá přední část chodidla, nebo vám pata odchází stranou, a tehdy je nejvyšší čas je vyměnit.

Sálová obuv - značky


0 ks zboží: 0 Kč