ACRA 5cm L30

Samonafukovací karimatka ACRA 5cm L30 je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
690 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,35 €
Cena dnes jen:
690 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu ACRA 5cm L30

Samonafukovací karimatka ACRA 5cm L30 je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku.

Specifikace:

  • Tloušťka 5 cm
  • rozměr 195 x 60cm
  • Váha 1,5 kg
  • rozměr obalu - délka 61 cm, průměr 15 cm


Výrobek je vhodný na kempování. Proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti. NEVYSTAVUJTE PŘÍMÉMU SLUNEČNÍMU ZÁŘENÍ A CHRAŇTE PŘED NADMĚRNÝMI TEPLOTAMI! Pro tuto sezonu, je karimatka k dispozici, ve světle šedém provedení.

Samonafukovací karimatk ACRA 5cm L30 je k dispozici skladem dnes pouze za 690 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 14.4.2020, nebo si ACRA 5cm L30 můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte ACRA 5cm L30 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Samonafukovací karimatk ACRA 5cm L30? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

ACRA 5cm L30

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč