ACRA L32 3 cm

Samonafukovací karimatka ACRA L32 3 cm v tomto provedení je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
390 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,33 €
Cena dnes jen:
390 Kč
Logo výrobce: Brother

Samonafukovací karimatka ACRA L32 3 cm v tomto provedení je určena pro pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení stačí povolit ventil a karimatka se sama, během cca 5-ti minut, nafoukne. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku. Samonafukovací karimatka je vhodná na kempování. Proti gumotextilním lehátků má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti, proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti.

Specifikace:

  • Tloušťka 3 cm
  • rozměr 186 x 53 cm
  • Váha 1,1kg
  • průměr je 14 cm


Samonafukovací karimatka ACRA L32 3 cm je k dispozici skladem dnes pouze za 390 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 14.4.2020, nebo si ACRA L32 3 cm můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte ACRA L32 3 cm dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Samonafukovací karimatka ACRA L32 3 cm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

ACRA L32 3 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč