Acra L45

Samonafukovací karimatka Acra L45 je s nafukovacím polštářkem a má povrch potažený mikrovláknem což umožňuje příjemné a pohodlné ležení.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
625 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
24,77 €
Cena dnes jen:
625 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu Acra L45

Samonafukovací karimatka Acra L45 je s nafukovacím polštářkem a má povrch potažený mikrovláknem což umožňuje příjemné a pohodlné ležení. Při přípravě na spaní nebo ležení se nafoukne polštářek. Potom se povolí ventil a hlavní plocha karimatky se sama během cca 5-ti minut nafoukne. Je možné napomoci rychlejšímu nafouknutí ústy, popřípadě tím lze docílit větší tuhosti karimatky. V některých případech je nutné karimatku při prvních dvou použitích ústy dofouknout, aby se pěna uvnitř roztáhla na patřičnou tloušťku. Tloušťka 5 cm, rozměr 200 x 66 cm. Výrobek je vhodný na kempování a zaručuje velice pohodlné ležení díky své tloušťce a příjemnému měkkému povrchu. Proti gumotextilním lehátkům má velkou výhodu ve skladnosti a nízké hmotnosti. Proti klasické karimatce má výhodu v pohodlném ležení a v trvanlivosti. Balení karimatky je do roličky o rozměrech balení - na délku 68 cm a průměru 15 cm. Hmotnost karimatky je 1,6 kg.

Samonafukovací karimatka Acra L45 je k dispozici skladem dnes pouze za 625 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 3.2.2020, nebo si Acra L45 můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Acra L45 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Samonafukovací karimatka Acra L45? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Acra L45

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč