Brian´s SubZero Pro II SR 35+1" / Bílá / černá / oranžová

celkem 17 obrázků

Brankářské betony - profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero II jsou extrémně odolné a přitom lehké. Jsou vyrobeny přímo v Kanadě, model pro náročné brankáře. Velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s. - betony Sub Zero II patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii k naprosté špičce .

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
55 999 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
11 009 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
44 540 Kč
1 760,17 €
Cena dnes:
44 990 Kč
Váš výběr: 35+1" / Bílá / černá / oranžová
Varianty produktu: (2)

Profesionální brankářské betony značky Brian´s SubZero II. Extrémně odolné a přitom lehké betony kanadského výrobce . Jsou vyrobeny přímo v Kanadě, model pro náročné brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Top model z dílny Brian´s - betony Sub Zero II patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii k naprosté špičce.


Profi betony Brian´s SubZero II jsou nástupcem modelu Sub Zero, nejsou však pouze "upgradem" tohoto modelu - jedná se o něco, co tu dosud nebylo. Nejdůležitějším parametrem těchto betonů je tzv. "E Foam Technology" - pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy - betony SubZero II jsou v současnosti nejlehčími betony na trhu. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S".


Další vlastností činící tyto betony absolutní špičkou je unikátní " Smart Strap System " - rychlé a snadné upínání na nastavitelné suché zipy. Díky ideálnímu umístění (pásek ve tvaru "Y" v hlavní lýtkové části, pod kolenem a okolo stehen) drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou. Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle individuálních potřeb.


Betony SubZero II mají jeden kolenní ohyb, jsou tedy pružnější než betony bez ohybů a zároveň nejsou tak měkké jako betony s dvěma ohyby.


Stejně jako všechny produkty Brian´s jsou i tyto betony vyrobeny profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.

Brankářské betony Brian´s SubZero Pro II SR 35+1" / Bílá / černá / oranžová je k dispozici skladem dnes pouze za 44 990 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Brian´s SubZero Pro II SR můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brian´s SubZero Pro II SR dnes a ušetřete 11 009 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu brankářské betony Brian´s SubZero Pro II SR 35+1" / Bílá / černá / oranžová? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brian´s SubZero Pro II SR 35+1" / Bílá / černá / oranžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč