Brians G-NETiK Pro II SR 34+1 / Bílá-matná černá-zlatá

celkem 11 obrázků

Brankářské betony Brians G-NETiK Pro II SR a jejich konstrukce je vytvořena pomocí tradiční E-Foam Technology, která doznala některých vylepšení a inovací.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
54 990 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
12 000 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
42 560 Kč
1 681,92 €
Cena dnes:
42 990 Kč
Váš výběr: 34+1 / Bílá-matná černá-zlatá
Varianty produktu: (2)

Brankářské betony Brians G-NETiK Pro II SR a jejich konstrukce je vytvořena pomocí tradiční E-Foam Technology, která doznala některých vylepšení a inovací. O pohyblivost betonů v oblasti kolene se již nestarají tradiční „buřtíky“. Celková pohyblivost je podpořena revoluční technologií Hyper Flex Lite . Technologie představuje systém čtyř zón ohybu na každé ze tří částí betonů (nad kolenem, pod kolenem a ve spodní části nad bruslí). Technologie umožňuje navíc torzní flexi, čímž poskytuje brankáři výborný pohyb , cit a celkovou funkčnost betonů. [image:9] Díky E-Foam Technology jsou betony extrémně lehké . Na maximální snížení hmotnosti se myslelo při použití vrchního materiálu. Nově je použit speciální materiál Primo. Vodoodpudivý materiál s matným povrchem, který zabraňuje nasakování vody v průběhu zápasu nebo tréninku , betony tak mají konstantní hmotnost a netěžknou. Novinkou je také odstranění prošívání betonů na čelní straně , betony jsou tak kompletně hladké. Betony jsou vybaveny novým chráničem kolene. Výborně tvarovaný chránič, který jistě ochrání před nastřelením pukem. Pokud s chráničem neradi chytáte, lze jej snadno odepnout . Uchycení je řešeno důmyslně suchým zipem, který lze v případě potřeby zasunout do připraveného otvoru. Chránič tedy můžete odstranit úplně, nebo jej mít na noze volně, bez spojení s betonem.

Brankářské betony Brians G-NETiK Pro II SR 34+1 / Bílá-matná černá-zlatá dnes za pouhých 42 990 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Brians G-NETiK Pro II SR objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pátek 24.11.2017. Nákupem dnes ušetříte 12 000 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Brankářské betony Brians G-NETiK Pro II SR 34+1 / Bílá-matná černá-zlatá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians G-NETiK Pro II SR 34+1 / Bílá-matná černá-zlatá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč