Brians Net Zero SR (Senior) 33+1 / Bílá

celkem 15 obrázků

Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Jsou to betony na hokej pro náročné amatérské brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
18 890 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
900 Kč (5%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
17 810 Kč
703,83 €
Cena dnes:
17 990 Kč
Váš výběr: 33+1 / Bílá
Varianty produktu: (4)
Velikost
Barva

Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) jsou odolné a velmi lehké betony kanadského výrobce. Jsou to betony na hokej pro náročné amatérské brankáře. Pružné betony, které velmi jistě drží na noze. Novinka z dílny Brian´s - betony Net Zero patří díky své hmotnosti, zpracování a ceně ve své kategorii ke špičce. K betonům lze samostatně dokoupit barevné pásky , které lze snadno připevnit do konstrukce betonů. Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem betony upravit podle barev svého týmu . Zvolíte si barvu z Brian´s vzorníku a betony „přelepíte“. Místa pro přelepení jsou nepatrně zapuštěna pod úroveň pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků . Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se rozhodnete, že už pásky na betonech nechcete, není problém . Lze je snadno odstranit , nebo vyměnit za novou barvu. [image:13] Celková konstrukce betonů je charakteristická plochým designem. Tvarem jsou betony orientované pro brankáře vyznávající butterfly styl . Nicméně, díky rozdělení do dvou částí se hodí pro jakýkoliv styl hry. Stejně jako modely Sub Zero nebo G-NETiK má také Net Zero revoluční systém upínání – Smart Strap System. Inteligentní popruh se suchým zipem, který umožňuje rychlé a snadné upínání. Navíc jsou betony s tímto systémem o mnoho lehčí, než běžné modely konkurenčních značek. Díky ideálnímu umístění utahovacích pásků drží betony při hře pevně na svém místě a nekloužou . Samozřejmostí je klasický kožený pásek a tkanice na připevnění k brusli. Všechny pásky jsou nastavitelné, je proto možné je prodloužit či zkrátit podle potřeby. Některé části betonů jsou pro lepší komfort odnímatelné, například polstrování v lýtkové oblasti, z vnitřní strany kolen nebo utahovací pásky. Díky všem těmto parametrům je možné betony přizpůsobit přesně dle individuálních požadavků. Důležitým parametrem betonů je E-Foam Technology. Speciální pěnová konstrukce dostupná pouze u betonů Brian´s, která pro tohoto kanadského výrobce znamenala úspěch po celém světě. Pomocí E Foam Technology se Brian´s podařilo dosáhnout neuvěřitelně nízké váhy. Betony Net Zero jsou ve své cenové třídě výjimečně lehké. Další výhodou této pěnové konstrukce je její tuhost a trvanlivost, díky které betony po celou dobu životnosti drží stále stejný tvar "S". Hladký, rovný povrch betonů pak přispívá k lepší předvídatelnosti odrazu puku a jeho kontrole.

Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) 33+1 / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 17 990 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 22.11.2017, nebo si Brians Net Zero SR (Senior) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brians Net Zero SR (Senior) dnes a ušetřete 900 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Brankářské betony Brians Net Zero SR (Senior) 33+1 / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Brians Net Zero SR (Senior) 33+1 / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč