Worker Bony 22" Modrá

celkem 11 obrázků

Pennyboard Worker Bony 22" je plastový skateboard, jehož deska je vybavena elegantně tvarovanými výřezy, které slouží jako madla pro snadnější manipulaci a zároveň snižují hmotnost pennyboardu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
990 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
100 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,82 €
Cena dnes jen:
890 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Bony 22"
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (2)
Barva

Pennyboard Worker Bony 22" je plastový skateboard, jehož deska je vybavena elegantně tvarovanými výřezy, které slouží jako madla pro snadnější manipulaci a zároveň snižují hmotnost pennyboardu. Navíc pennyboard disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod prknem se tak rozzáří barvitá hra světel. Za šera nebo v noci budete s penny boardem WORKER Bony naprosto nepřehlédnutelní. Praktické mřížkování na svrchní straně desky má za úkol zamezovat jakémukoliv sklouznutí z penny boardu. O příjemný zážitek z jízdy se starají ložiska ABEC 7 s vysokou precizností výroby. Toto prkno typu kicktail cruiser je ideální na cesty po městě, do práce nebo do školy. Díky barevnému zpracování, světélkujícím kolečkům a agresivnímu designu penny boardu WORKER Bony zabodujete před svými kamarády.

Technický popis: kicktail cruiser vhodný do města, vysoce odolný PP plast, výřezy v desce sloužící jako madla pro snadnou manipulaci shora, mřížkovaná deska, rozměr desky: 58x15 cm, trucky: 3", hliníková slitina, černá barva bushing: 85A, žlutá kolečka: 60x45 mm, materiál koleček: PU guma, s LED diodami (červená, zelená, modrá), transparentní, tvrdost koleček: 82A ložiska: ABEC 7 Chrome, černá barva, nosnost: 95 kg hmotnost: 1,84 kg.

Pennyboard Worker Bony 22" Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 890 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Worker Bony 22" můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Bony 22" dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu pennyboard Worker Bony 22" Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Bony 22" Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč