Worker Sturgy Modrá

celkem 11 obrázků

Pennyboard Worker Sturgy se svítícími kolečky je plastový skateboard v jednoduchém retro designu. Avšak disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K jejich rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
890 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
200 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
26,86 €
Cena dnes jen:
690 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Sturgy
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (3)
Barva

Pennyboard Worker Sturgy se svítícími kolečky je plastový skateboard v jednoduchém retro designu. Avšak disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K jejich rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod prknem se tak rozzáří barvitá hra světel. Za šera nebo v noci budete s penny boardem WORKER Sturgy naprosto nepřehlédnutelní. Mřížkování na svrchní straně desky má za úkol zamezovat jakémukoliv sklouznutí z pennyboardu. O svižný a příjemný zážitek z jízdy se starají kvalitní odlehčená ložiska ABEC 7. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze penny board WORKER Strugy sbalit například do batohu nebo jednoduše přenášet v podpaží. Toto prkno typu kicktail cruiser se tak hodí především pro urychlení cestování ve městě nebo po školních areálech.

Technický popis: kicktail cruiser vhodný do města, vysoce odolná deska z PP plastu, protiskluzové mřížkování na svrchní části desky, rozměr desky: 58x15 cm, trucky: 3", hliníková slitina, bushing: 85A, žlutý, kolečka: 60x45 mm, hranaté okraje, materiál koleček: PU, guma, s LED diodami (červená, žlutá, modrá), transparentní, tvrdost koleček: 82A, ložiska: ABEC 7, Carbon, nosnost: 85 kg, hmotnost: 1,76 kg.

Pennyboard Worker Sturgy Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 690 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 27.10.2017, nebo si Worker Sturgy můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Sturgy dnes a ušetřete 200 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pennyboard Worker Sturgy Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Sturgy Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč