Snowboardové boty pro děti

V této sekci naleznete snowboardové boty pro děti. Vybrat si můžete ze značek Gravity, HEAD nebo K2. Snowboardové boty pro děti značky Gravity se vyznačují svou lehkou konstrukcí, vysokou odolností a anatomickým tvarem. Navíc obsahují odolnou gumovou podrážku, která zajišťuje tlumení nárazů a celkové odlehčení boty. Snowboardové boty pro děti značky HEAD nabízí kolekce, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Můžete si vybrat kolekci se šněrovacím zapínáním nebo se zapínaním rychlejším, které zajišťuje tzv. systém BOA. Snowboardové boty pro děti značky K2 jsou extrémně pohodlné a nabízí skvělé vlastnosti. Můžete si zvolit, v jaké cenové kategorii si chcete zboží pořídit, můžete také zboží setřídit podle jeho názvu, ceny nebo kategorie. Navíc, při nákupu nad 2500,- Kč vám bude zboží doručeno zdarma. Snowboardové boty pro děti si můžete osobně vyzvednout u nás v naší kamenné prodejně ve Zlíně.

Jak vybírat snowboardové boty

Velikost snowboardových bot
Nejdůležitější je, aby Vám snowboardová bota nebyla těsná. Obecně je vhodné kupovat boty na snowboard alespoň o jedno číslo větší, než je velikost vaší běžné obuvi, boty se během několika prvních jízd přizpůsobí Vaší noze. Dejte ale pozor, aby vybrané boty nebyly moc velké, především v oblasti paty. Boty vždy kupujte dříve než vázání. Nemusíte se bát, že si nevyberete, v současné době nabízí všichni výrobci spoustu snowboardových bot pro ženy, muže i děti. Na e-shopu sportilo.cz naleznete veliký výběr, včetně kvalitních bot značky Westige.

Tvrdost snowboardových bot
Pokud jste vyznavači freeride snowboardu a tím pádem i rychlé jízdy, určitě sáhněte po tvrdých botách, jestli však máte v oblibě skoky a triky na freestyle snowboardu, nebo na snowboardu začínáte, zvolte boty měkčí.
Měkké boty umožňují díky volnější noze větší možnost pohybu, ale kvůli horšímu upevnění nohy musíte dávat pozor na zranění. Měkké boty jsou také vhodnější pro chůzi. Nepřinesou Vám ale tak dobrou ovladatelnost snowboardu, jako boty tvrdé.
Tvrdé boty Vám zajistí přesné přenášení váhy, dobré zpevnění nohy a také jistější jízdu, protože jejich reakce na Váš pohyb je rychlejší, než u bot měkkých. Tvrdé boty doporučujeme spíše pro zkušenější jezdce, nejčastěji je využívají profesionální závodníci.

Vnitřní botička
Nedílnou součástí každé snowboardové boty je vnitřní botička. Tlumí nárazy, zajišťuje teplo uvnitř boty a celkové pohodlí. Měla by být vyjímatelná, aby bylo možné ji vysušit.Snowboardové boty si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Pro děti - značky


0 ks zboží: 0 Kč