Snowboardové vázání

Kromě vhodného snowboardu je potřeba vybrat také kvalitní snowboardové vázání. Díky kvalitnímu a vhodnému vázání se vám bude jezdit mnohem lépe. Základním pravidlem je, že by se nové vázání pro snowboard a boty měly kupovat současně, aby se k sobě dokonale hodily, protože ne každá bota se hodí do vázání. Nejprodávanějším typem vázání jsou klasická přezková vázání. Jsou tvořena litou plastovou nebo kovovou deskou, mají pevnou opěrku paty, který se dá sklápět a přezku na dotažení vázání na noze. Pro klasickou jízdu na svahu je vhodnější vázání s vyšší patkou, aby v něm noha lépe držela, pro freestyle je naopak vhodná nižší patka, aby měla noha větší možnost pohybu a triky se tak dělaly mnohem jednodušeji. Je tedy vhodné si před koupí vázání ujasnit, jestli chceme pouze sjíždět svah či i zkoušet různé skoky a triky. Sportilo.cz vám nabízí široký sortiment všech typů snowboardových vázání od kvalitních prodejců jako je GRAVITY, Sims, HEAD, K2 a další. Pro pohodlnější nákup jsme sekci snowboardových vázání rozdělili na kategorie muži, ženy a děti. V případě, že nevíte, jak si vybrat vhodné vázání pro váš snowboard, neváhejte a kontaktujte naše specialisty! Rádi vám poradíme s koupí vhodného vázání přímo pro vaše potřeby! Snowboardové vázání si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Jak vybírat snowboardové vázání

Snowboardové Vázání vždy kupujeme až poté, co jsme vybrali boty, a to proto, že ne všechny boty pasují do všech vázání. Opět je důležité si promyslet, jakým stylem chcete na snowboardu jezdit. Pro rychlou jízdu zvolte tvrdé vázání, pro začátečníky a příznivce freestyle ježdění doporučujeme měkké vázání. Nejprodávanější jsou vázání od firem Westige, Lamar a Sims. Široký sortiment snowboardových vázání pro ženy, muže i děti, včetně jmenovaných značek, najdete na e-shopu sportilo.cz. Doporučujeme volit stejnou značku bot a vázání.

Tvrdé snowboardové vázání zajistí opravdu pevný kontakt boty se samotným snowboardem, a proto vyniká skvělým přenášením váhy. Kombinuje se pouze s tvrdými botami a je vhodné spíše pro pokročilé jezdce. Stejně jako tvrdé boty, i tvrdé vázání je nejčastěji užíváno profesionály.

Měkké snowboardové vázání Vám dovolí více volnosti při tricích a skocích, ale lze jej použít i pro běžnou jízdu na sjezdovce. Je vhodné jak pro začátečníky, a to především na dámské a dětské snowboardy, tak pro pokročilé jezdce.
Snowboardové vázání si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Snowboardové vázání - značky


0 ks zboží: 0 Kč