SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké L / ČernáDárek zdarma

Pánské trenky Sensor Double Face jsou z materiálu Double face a patří mezi jedny z nejuniverzálnějších v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto prádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
435 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,09 €
Cena dnes jen:
435 Kč
Logo výrobce: Sensor
Autorizovaný prodejce produktu SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké
Váš výběr: L / Černá
Varianty produktu: (7)
Velikost
Barva
Dnes v pátek 24. 11. 2017 k nákupu tento dárek zcela ZDARMA!

Pánské trenky Sensor Double Face jsou z materiálu Double face a patří mezi jedny z nejuniverzálnějších v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto prádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi. Strana označená jako "plus" má povrch z micropolyesterového hedvábí, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek. Strana Double Face označená jako "mínus" je tvořena micropolyesterovou střiží a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami trička byl laboratorně změřen na 3,6°C.

Složení materiálu:

  • 100% PES

Pánské krátké trenky SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké L / Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 435 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 30.11.2017, nebo si SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pánské krátké trenky SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké L / Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

SENSOR DOUBLE FACE trenky krátké L / Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Spodní prádlo
Telefon: 570570181


0 ks zboží: 0 Kč