DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag

celkem 18 obrázků

Squashová raketa Dunlop HYPERFIBRE+ REVELATION PRO je špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
2 dny
Značka:
Běžná cena:
3 990 Kč
Ušetříte:
1 000 Kč (26%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
2 960 Kč
115,76 €
Cena dnes:
2 990 Kč
Logo výrobce: Dunlop
Autorizovaný prodejce produktu DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag
Squashová raketa Dunlop HYPERFIBRE+ REVELATION PRO je špičková závodní raketa s novými technologiemi HYPERFIBRE+ vyvinutými tak, aby maximálně zvýšily rychlost rakety, akceleraci míčku a veškerou energii proměnily v sílu úder. Raketa s vynikající ovladatelností a přesností úderu. Kapkovitá hlava s delšími hlavními strunami podporuje mimořádnou sílu úderu. Pro hráče hledající lehký rám s velkou silou úderu a vynikající kontrolou.

Squashová raketa DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag je k dispozici skladem dnes pouze za 2 990 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 18.12.2018, nebo si DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag dnes a ušetřete 1 000 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Squashová raketa DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

DUNLOP HYPERFIBRE+ REVELATION PRO - podepsaná Ali Farag

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč