Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 25 cm

Stanové kolíky Coghlan´s jsou nová generace rozpěrných stanových kolíků s patentovaným designerm. Odolávají prudkému větru a zatížení na téměř všech typech terénu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
139 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
5,15 €
Cena dnes jen:
139 Kč
Logo výrobce: Coghlan's
Autorizovaný prodejce produktu Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky
Váš výběr: 25 cm
Varianty produktu: (2)
Velikost
Stanové kolíky Coghlan´s jsou nová generace rozpěrných stanových kolíků s patentovaným designerm. Odolávají prudkému větru a zatížení na téměř všech typech terénu. Výborně drží pevnost díky dvěma nohám z pružinové oceli a zároveň jsou lehké. Po zaboření do země nohy vyvíjejí tlak a zajišťují stan pevně na svém místě. Patentovaná konstrukce odolává kroucení a otáčení. Kolík se vytahuje lépe než ostatní. Určeno pro malé a středně velké stany, plachty nebo přístřešky.

Stanové kolíky Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 25 cm dnes za pouhých 139 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pátek 25.9.2020. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Stanové kolíky Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 25 cm? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Coghlan´s rozšiřující stanové kolíky 25 cm

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč