Swiss Piranha RT220 4ks

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
535 Kč
Ušetříte:
66 Kč (13%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
18,37 €
Cena dnes jen:
469 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Swiss Piranha RT220 4ks

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 4ks je sada 4 stanových kolíků vyrobených z velmi odolného a pevného plastu Piranha NT. Hlava kolíku je plochá, nevyčnívá nad zem a zabraňuje tak zakopnutí a případnému zranění. Čím hlouběji je kolík zaražen v zemi, tím vyššímu tahu odolává. Po použití palice, kladiva či kamene při zatloukání nevznikají ostré hrany, které by mohly poškodit stan. V běžné půdě mohou být kolíky upevněny rukou nebo nohou. Materiál kolíku je vysoce kvalitní a neláme se. Pokud je narušen původní tvar, zpět ho lze vrátit umístěním do trouby při teplotě 160°C na dobu 5 min. Vyrobeno ve Švýcarsku, kde je zaručena funkčnost všech výrobků Piranha. Výrobek je bezpečný pro děti, nemá žádné ostré hrany. Při výrobě je vynaloženo 15x méně energie než u kovových kolíků a je šetrná k životnímu prostředí. Kolík má na délku o 50% vyšší pevnost v krutu než jiné stanové kolíky. Ideální je pro běžné stanování, turistiku a kempování.

Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 4ks je k dispozici skladem dnes pouze za 469 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 26.11.2019, nebo si Swiss Piranha RT220 4ks můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Swiss Piranha RT220 4ks dnes a ušetřete 66 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Ultralehký stanový kolík Swiss Piranha RT220 4ks? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Swiss Piranha RT220 4ks

Hmotnost:135 g
Materiál:NT Piranha plast
Délka:220 mm
Obsahuje:4 kolíky
Dotaz k produktu:

Swiss Piranha RT220 4ks

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč