Street inline brusle

Street inline neboli Urban inline brusle nabízí vyvážený poměr mezí základním fitness inline stylem a více adrenalinovým stylem – off-road inline. Typickým místem pro využití tohoto stylu bruslí je městské prostředí, kde je nutno zvládat rychlé objíždění překážek a dbát zvýšené opatrnosti a bezpečnosti. Toho je docíleno zkrácením podvozku a částečným zmenšením koleček pro lepší manévrovatelnost. Bota je zpevněna pro dokonalé a pevné ovládání, neztratila však nic ze své pohodlnosti.

Jak vybírat kolečkové brusle

Rekreační inline brusle jsou víceméně určené lidem, kteří se bruslí tak 1-2x do týdne. Bývají většinou vybaveny menšími kolečky a použité materiály jsou více pohodlné, což má za následek použití měkčích (také levnějších) materiálů. Takové měkké materiálu by při dlouhodobé zátěži a častém bruslení mohli spíše deformovat až zničit. Ložiska také nebývají nejkvalitnější, ale na druhé straně, tento druh bruslí bývá cenově nejpřijatelnější.

Fitnessové inline brusle jsou určeny více aktivním lidem, kteří se bruslí minimálně 2x v týdnu, nebo berou bruslení jako doplňkový sport (trénink), ale jsou vhodné i pro lidi kteří si bruslí čistě pro radost. Taková skupina lidí je největší, což je vidět na českých cyklosezkách a také proto jsou fitnessové inline brusle nejvíce prodávané. Jelikož je tu dost široká skupina lidí, přirozeně tu vznikla i dost široká škála fitnessových in-line bruslí. Základní řady bruslí poznáte podle menších koleček a klasického šněrování. Brusle vyšších řad už mají větší kolečka, kvalitnější ložiska a různé upínací systémy. Vyšší řady jsou určeny pokročilým, často trénujícím lidem a některé "high end" jsou dokonce vhodné již na maratony (tedy vrcholový sport).

Street inline brusle - značky


0 ks zboží: 0 Kč