Brettschneider Fine Mesh Big Box

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je extrémně lehká moskytiéra ve tvaru boxu vyrobená z obzvláště jemné síťoviny, která poskytuje ochranu před drobným hmyzem díky velikosti ok a svému tvaru.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 195 Kč
Ušetříte:
416 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 761 Kč
65,63 €
Cena dnes:
1 779 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Brettschneider Fine Mesh Big Box

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je extrémně lehká moskytiéra ve tvaru boxu vyrobená z obzvláště jemné síťoviny, která poskytuje ochranu před drobným hmyzem díky velikosti ok a svému tvaru. Dokáže úspěšně odpuzovat bodavý hmyz, jako je např. druh Culex, Anopheles (malárie), Aedes (horečka dengue, žlutá zimnice, chicungunya), stejně jako písečné komáry čeledi Phlebotomidae (leishmanióza) a běžné komáry a moskyty (filarióza). Poskytuje celkovou ochranu také proti písečným blechám. Tvar zcela uzavřeného boxu poskytuje vynikající pokrytí prostoru kolem dvou postelí. Vyrobeno ze 100% polyamidu v bílém provedení. Hustota je více než 155 ok na cm2. Čtyři poutka v horních rozích pro možnost zavěšení. Tenká vlákna zajišťují skvělou cirkulaci vzduchu. Určeno pro 2 osoby. Ideální jak na pobyt v tropech, tak skandinávském severu. Úložný obal se stahovací šňůrkou a poutkem pro zavěšení. Moskytiéra není impregnovaná.

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je k dispozici skladem dnes pouze za 1 779 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 30.9.2020, nebo si Brettschneider Fine Mesh Big Box můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Brettschneider Fine Mesh Big Box dnes a ušetřete 416 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Brettschneider Fine Mesh Big Box

Rozměry (cm):2 x 2,2 x 2,2 cm
Materiál:100% polyamid
Počet osob:2
Dotaz k produktu:

Brettschneider Fine Mesh Big Box

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč