Acra VIS Carbontech

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech je vyrobená ze speciální směsi grafit + HM (high modulus) grafit, která dává raketám vysokou pevnost a zároveň nízkou hmotnost - 235 gramů u rakety Supercarbontec AXE 95 .

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
878 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,06 €
Cena dnes jen:
878 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu Acra VIS Carbontech

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech je vyrobená ze speciální směsi grafit + HM (high modulus) grafit, která dává raketám vysokou pevnost a zároveň nízkou hmotnost - 235 gramů u rakety Supercarbontec AXE 95 . Velikost rámu je 95 čtverečních palců = 630 cm2. Vzhledem k nízké hmotnosti a pružnosti je raketa doporučena pro rekreační hráčky a hráčky žákovského a dorosteneckého věku. Dalším modelem je Pro Classic - raketa je prodloužena o 1,5 cm, rám má hmotnost 280 gramů a raketa je vyvážena "do hlavy". Tento rám je vhodný pro razantní hráče.

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech dnes za pouhých 878 Kč je skladem na provozovně a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Acra VIS Carbontech objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve čtvrtek 23.5.2019. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Tenisová raketa Acra VIS Carbontech? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Acra VIS Carbontech

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč