Acra VIS Carbontech

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech je vyrobená ze speciální směsi grafit + HM (high modulus) grafit, která dává raketám vysokou pevnost a zároveň nízkou hmotnost - 235 gramů u rakety Supercarbontec AXE 95 .

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
878 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,30 €
Cena dnes jen:
878 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu Acra VIS Carbontech

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech je vyrobená ze speciální směsi grafit + HM (high modulus) grafit, která dává raketám vysokou pevnost a zároveň nízkou hmotnost - 235 gramů u rakety Supercarbontec AXE 95 . Velikost rámu je 95 čtverečních palců = 630 cm2. Vzhledem k nízké hmotnosti a pružnosti je raketa doporučena pro rekreační hráčky a hráčky žákovského a dorosteneckého věku. Dalším modelem je Pro Classic - raketa je prodloužena o 1,5 cm, rám má hmotnost 280 gramů a raketa je vyvážena "do hlavy". Tento rám je vhodný pro razantní hráče.

Tenisová raketa Acra VIS Carbontech je k dispozici skladem dnes pouze za 878 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 28.1.2019, nebo si Acra VIS Carbontech můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Acra VIS Carbontech dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Tenisová raketa Acra VIS Carbontech? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Acra VIS Carbontech

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč