Green Biscuit NHL LA Kings (black)

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
345 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,55 €
Cena dnes jen:
345 Kč
Logo výrobce: Green Biscuit

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit. Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet a poskakovat . Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě . Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku? [image:1] Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost . Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci , která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič , který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let . A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.

Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black) je k dispozici na externím skladu pouze za 345 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Green Biscuit NHL LA Kings (black) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Green Biscuit NHL LA Kings (black) dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Puk Green Biscuit NHL LA Kings (black)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Green Biscuit NHL LA Kings (black)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč