SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set 90 / Fialová

Dětský set SENSOR DOUBLE FACE BEARS patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
61 Kč (10%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
21,84 €
Cena dnes jen:
596 Kč
Logo výrobce: Sensor
Autorizovaný prodejce produktu SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set
Váš výběr: 90 / Fialová
Varianty produktu: (26)
Dětská velikost
Barva
Dětský set SENSOR DOUBLE FACE BEARS patří mezi jedno z nejuniverzálnějších funkčních prádel v nabídce značky Sensor. Speciální konstrukce pleteniny a střihu umožňuje používat toto termoprádlo oboustranně a to vždy s jinými teplotními vlastnostmi. Strana trička označená jako "plus" má povrch z micropolyesterového hedvábí, tento povrch se volí jako vnitřní tedy "na tělo" v případě teplejších podmínek. Strana trička označená jako "mínus" je tvořena micropolyesterovou střiží a volí se jako vnitřní strana při použití v chladnějších teplotách. Rozdíl tepelného odporu mezi oběma stranami byl laboratorně změřen na 3,6°C.

Bližší specifikace:
  • 2v1, použití při dvou různých teplotních situacích
  • Měkký, velice příjemný materiál
  • Ploché švy, prodloužený zadní díl, anatomický střih
  • všestranné využití (sport, město)

Dětský triko dl.rukáv + spodky SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set 90 / Fialová dnes za pouhých 596 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 2.11.2020. Nákupem dnes ušetříte 61 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Dětský triko dl.rukáv + spodky SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set 90 / Fialová? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

SENSOR DOUBLE FACE SET BEARS set 90 / Fialová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč