Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv L / Bílá

Dámské funkční tričko Tempish LIFE MICRO s krátkým rukávem. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
12 Kč (4%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
14,88 €
Cena dnes jen:
378 Kč
Logo výrobce: Tempish
Autorizovaný prodejce produktu Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv
Váš výběr: L / Bílá
Varianty produktu: (3)
Velikost
Barva

Dámské funkční tričko Tempish LIFE MICRO s krátkým rukávem. Lifetex je jeden z nejoblíbenějších materiálů, který má skvělé funkční vlastnosti a vysoký pocitu komfortu pro uživatele. Materiál je vyroben na bázi polypropylénového vlákna PROLEN nové generace, avšak průřez vlákna je výrazně menší, čímž je dosaženo větší jemnosti tkaniny a výrobku samotného. To vše při zachování jeho funkčních vlastností. Tento materiál je skutečně schopen se přizpůsobit okamžité potřebě uživatele a je vhodný jak pro nízké zatížení (třeba i spánek), tak pro vysokou sportovní zátěž. Materiál: lifetex

Složení: 100% polypropylen

Dámské funkční tričko Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv L / Bílá je k dispozici skladem dnes pouze za 378 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 29.1.2018, nebo si Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv dnes a ušetřete 12 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu dámské funkční tričko Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv L / Bílá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv L / Bílá

Určení:Dámské
Materiál:100% Polypropylen
Vrstva:První základní
Dotaz k produktu:

Tempish LIFE MICRO dámské tričko krátký rukáv L / Bílá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč