Trimm

Logo výrobce: Trimm

Trimování plachet (trim lodě) obnáší pečlivou práci, při které se setkává nepřeberné množství činitelů, které je třeba zapracovat a zohlednit při nastavování (trimování) plachet. Je to umění, jehož cílem je najít za všech okolností správný směr, vyváženost a rovnováhu a fungovat v symbióze s přírodními živly - do důsledku využívajíc jejich síly. Společnost Trimm Sport, s.r.o. byla založena s vizí „trimovat" všechny potřeby a různorodé nároky svých zákazníků - nositelů. Vyrábíme pro vás produkty značky TRIMM, do kterých promítáme příjemnou rovnováhu mezi poměrem ceny a výkonu. Oblečení a vybavení je určené pro nejširší vrstvu lidí, kteří prostě mají rádi přírodu, volnost, ležérnost, to vše v kombinaci se svým volným časem a sporty, či při procházkách městem nebo přírodou.

Ať už jste turista, horolezec, lyžař, milovník campingu či prostě máte rádi sport a přírodu, nikdy byste neměli zapomínat na kvalitní vybavení a oděv, díky němuž se budete ve své oblíbené činnosti cítit ještě lépe.

A právě tento komfort nabízí značka Trimm – kvalitní materiály, široký výběr sortimentu, trendy vzhled a hlavně vše za přijatelné ceny.
V nabídce této celosvětově uznáván značky, která mimo jiné vystoupila i na výstavě Asia Outdoor 2011 v čínském Nanjingu můžete najít téměř vše, avšak hledat zde svítící meče a kouzelné hůlky Vám nedoporučuji.
Základem veškeré činnosti je samozřejmě vhodný oděv. V nabídce značky Trimm, kterou nabízí sportovní obchod Sportilo (www.sportilo.cz) najdete vše: od softshellových kalhot a bund, membránových kalhot, svetrů a mikin a vest, až po všechny druhy obuvi – letní (žabky, sandály,…) i zimní.

Co se týče stanů, spacáků a karimatek, i zde dokáže značka Trimm uspokojit velkou řadu klientů. Ti z Vás, kteří rádi vyrážejí do přírody ve velkém počtu, určitě ocení hlavně tzv. rodinné stany. Ty nabízejí místo pro 4 – 5 osob a samozřejmě prostornou předsíň. A rozhodně se nemusíte bát, že byste ho neutáhly – například rodinný stan Arizona váží jen 10, 80kg.
Ten správný stan však Trimm nabízí i pro nadšence extrémních podmínek, takže si vyberou i ti, kteří hodlají nocovat třeba i na Mount Everest. U těchto stanu je velice důležitý materiál, který vydrží i špatné povětrnostní podmínky či sníh. Sportilo pro své zákazníky nabízí tyto varianty: Trimm Base Camp – D 3-4, Trimm Himlite – DSL (k celoročnímu používání nebo např. Trimm Phantom – DSL.

Pokud na Váš rodinný výlet hodláte brát i děti, nesmíte zapomenout na dětský spacák. I v tomto případě je značka Trimm schopna splnit všechny Vaše požadavky. Volit lze jak klasický tvar mumie, tak i dekovou variantu. Řada těchto spacáky je navíc vhodná i na celoroční použití, což je samozřejmě velké plus. Přizpůsobena je i hmotnost spacáku, která se pohybuje kolem 1 kg. A aby se nejen Vám, ale i Vašim dítkám spalo co nejpohodlněji nabízí značka Trimm i samonafukovací sedák/polštář.
Značka Trimm Vám toho může opravdu nabídnout. Každý zákazník si tu určitě vybere přesně to, co hledá a navíc nezatíží svůj rozpočet. Produkty značky Trimm můžete najít jednak v našem kamenném obchodě Třída Tomáše Bati 1850, Zlín – Otrokovice či zde v e-shopu.

Výrobky značky Trimm jsou zastoupeny v následujících kategoriích:
Stránkování: 1 2 3 4 5 6
Stránkování: 1 2 3 4 5 6


0 ks zboží: 0 Kč