Loap Musoro 22 Modrá

Turistický batoh Loap Musoro 22 litrů má speciální pevný nosný systém s netypickým umístěním zádové konstrukce, která je nezávislá na vlastním batohu. Konstrukci můžete snadno vyndat. Tento zádový systém se nazývá AVS a poskytuje největší pohodlí při odvětrávání. Batoh totiž nepřiléhá přímo k tělu.

Dostupnost:
SKLAD LYPO
Expedice:
ZÍTRA
Značka:
Běžná cena:
1 299 Kč
Ušetříte:
550 Kč (43%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
29,42 €
Cena dnes jen:
749 Kč
Logo výrobce: Loap
Autorizovaný prodejce produktu Loap Musoro 22
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (1)
Barva

Turistický batoh Loap Musoro 28 litrů má speciální pevný nosný systém s netypickým umístěním zádové konstrukce, která je nezávislá na vlastním batohu. Konstrukci můžete snadno vyndat. Tento zádový systém se nazývá AVS a poskytuje největší pohodlí při odvětrávání. Batoh totiž nepřiléhá přímo k tělu.Batoh má 1 hlavní komoru s oboustranným zapínáním na zips, 2 síťové kapsy, 1 přední kapsu na zip a 1 vnitřní kapsu v hlavní komoře.Důležitými a velmi cennými prvky jsou také boční kompresní popruhy, kterými můžete batoh utahovat, prsní spojka, bederní pás, anatomicky tvarované popruhy a integrované pláštěnka, která bude chránit obsah batohu v deštivých dnech.
Je vhodný pro cyklisty, na turistiku nebo dokonce skialpinismus.

Turistický batoh Loap Musoro 22 Modrá je k dispozici skladem na provozovně dnes pouze za 749 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 27.11.2017, nebo si Loap Musoro 22 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín. Nakupte Loap Musoro 22 dnes a ušetřete 550 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu turistický batoh Loap Musoro 22 Modrá? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Loap Musoro 22 Modrá

Hmotnost:920 g
Materiál:840D Nylon Dobby, Bulltech
Dotaz k produktu:

Loap Musoro 22 Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč