Easy Camp Venture Burner

Plynový vařič Easy Camp Venture Burner je kompaktní plynový vařič vyrobený z nerezové oceli a mosazi určený k venkovnímu použití. Výkon je 3800W. Má robustní hořák pro umístění větších nádob na vaření.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
755 Kč
Ušetříte:
208 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
21,43 €
Cena dnes jen:
547 Kč
Logo výrobce: Easy Camp
Autorizovaný prodejce produktu Easy Camp Venture Burner

Plynový vařič Easy Camp Venture Burner je kompaktní plynový vařič vyrobený z nerezové oceli a mosazi určený k venkovnímu použití. Výkon je 3800W. Má robustní hořák pro umístění větších nádob na vaření. Vařič se umísťuje našroubováním přímo na plynovou kartuši. Určeno pro kartuše s propan-butanovými směsmi (měl být použit pouze s propan-butanovými kartušemi Primus 220693,220794). Kartuše 230g vydrží při běžném použití 2 až 3 hodiny. Manuální zažehnutí a regulace výkonu. Obal je ze síťoviny se stahovací šňůrkou.

Plynový vařič Easy Camp Venture Burner je k dispozici skladem dnes pouze za 547 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Easy Camp Venture Burner můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Easy Camp Venture Burner dnes a ušetřete 208 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Plynový vařič Easy Camp Venture Burner? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Easy Camp Venture Burner

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč