Easy Camp Venture Camp Burner

Plynový vařič Easy Camp Venture Camp Burner je kompaktní plynový vařič vyrobený z nerezové oceli a mosazi určený k venkovnímu použití. Výkon je 3800W.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 060 Kč
Ušetříte:
292 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
30,05 €
Cena dnes jen:
768 Kč
Logo výrobce: Easy Camp
Autorizovaný prodejce produktu Easy Camp Venture Camp Burner

Plynový vařič Easy Camp Venture Camp Burner je kompaktní plynový vařič vyrobený z nerezové oceli a mosazi určený k venkovnímu použití. Výkon je 3800W. Má robustní hořák se sklopnými rameny pro umístění větších nádob na vaření. Vařič se umísťuje našroubováním přímo na plynovou kartuši. Určeno pro kartuše s propan-butanovými směsmi (měl být použit pouze s propan-butanovými kartušemi Primus 220693,220794). Kartuše 230g vydrží při běžném použití 2 až 3 hodiny. Piezoelektrické zažehnutí a regulace výkonu. Obal je ze síťoviny se stahovací šňůrkou.

Plynový vařič Easy Camp Venture Camp Burner je k dispozici skladem dnes pouze za 768 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 23.11.2017, nebo si Easy Camp Venture Camp Burner můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Easy Camp Venture Camp Burner dnes a ušetřete 292 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Plynový vařič Easy Camp Venture Camp Burner? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Easy Camp Venture Camp Burner

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč