Volnočasová obuv

Volnočasová obuv je vhodná zejména pro chůzi, tedy každodenní nošení do práce či do školy, ale využijete ji také na výletech do přírody. Volit můžete z obuvi pro ženy, muže a děti a ze světově známých značek, např. Adidas, Botas, Loap, a dokonce Crocs. Ta se stala v posledních letech velmi známou a oblíbenou mezi dětmi i dospělými. Vhodná je hlavně, díky materiálu Croslite, jako volnočasová obuv, v letním období k vodě a využijete ji také třeba jako domácí obuv. Dále v nabídce naleznete nejrůznější tenisky s unikátním módním designem v různých nevšedních barevných kombinacích, které ocení nejen teenageři. Pokud upřednostňujete neutrálnější barvy, i vy si určitě najdete svého favorita. Volnočasovou obuv si můžete osobně vyzkoušet a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Stránkování: 1 2 3 4 5 6 ... 12
Stránkování: 1 2 3 4 5 6 ... 12

Jak si vybrat sportovní obuv?

Na každou pohybovou aktivitu je vhodný jiný typ obuvi, který nohy ochraňuje před zraněními a poskytuje jim dostatečné pohodlí při námaze, kterou vyvíjejí. Jak si však vybrat boty, které by vám nejvíce vyhovovaly?

Materiál sportovní obuvi
Při výběru sportovních bot byste měli přihlížet i na materiál. Pokud máte na výběr mezi více modely s minimálním rozdílem v ceně, vyberte si koženou botu, případně jiný přírodní materiál. Kůže je přizpůsobivější, trvanlivější a pohodlnější.

Životnost sportovní obuvi
Životnost sportovní obuvi je velmi individuální. Jsou běžci, kteří běhají dvakrát do týdne, a takoví, kteří běhají dvakrát za den. Životnost boty se proto nedá měřit časem, ale tím, jak je namáhána a používána. Jakmile vám však začnou nohy v botě trošku "běhat", znamená to, že vám buď padá přední část chodidla, nebo vám pata odchází stranou, a tehdy je nejvyšší čas je vyměnit.

Volnočasová obuv - značky


0 ks zboží: 0 Kč