Zimní obuv

Pokud hledáte kvalitní zimní obuv, která obstojí v náročnějších chladných podmínkách, a máte rádi nohy v teple, prostudujte si nabídku zimních bot v obchodě sportilo.cz. Zimní obuv je uzpůsobena pro nízké zimní teploty. Závisí především na modelu, ale zimní obuv je většinou kožená, vybavená také membránou, která zabrání tomu, aby voda a chlad pronikaly k vašim nohám. Všechny zimní boty mají kvalitní podrážku, která neklouže na sněhu, ledu, nebo jinak kluzkém povrchu. Kromě podrážky je velmi praktické utahování zimní obuvi. Vnitřek zimní obuvi je zateplený a pro větší pohodlí je osazeno vložkou s kožešinou, nebo umělou kožešinou.

Jak si vybrat sportovní obuv?

Na každou pohybovou aktivitu je vhodný jiný typ obuvi, který nohy ochraňuje před zraněními a poskytuje jim dostatečné pohodlí při námaze, kterou vyvíjejí. Jak si však vybrat boty, které by vám nejvíce vyhovovaly?

Materiál sportovní obuvi
Při výběru sportovních bot byste měli přihlížet i na materiál. Pokud máte na výběr mezi více modely s minimálním rozdílem v ceně, vyberte si koženou botu, případně jiný přírodní materiál. Kůže je přizpůsobivější, trvanlivější a pohodlnější.

Životnost sportovní obuvi
Životnost sportovní obuvi je velmi individuální. Jsou běžci, kteří běhají dvakrát do týdne, a takoví, kteří běhají dvakrát za den. Životnost boty se proto nedá měřit časem, ale tím, jak je namáhána a používána. Jakmile vám však začnou nohy v botě trošku "běhat", znamená to, že vám buď padá přední část chodidla, nebo vám pata odchází stranou, a tehdy je nejvyšší čas je vyměnit.

Zimní obuv - značky


0 ks zboží: 0 Kč